loading
10 lip

Classic wystąpi w Afryce. Pierwszy w historii koncert zespołu disco polo na tym kontynencie

Zespół Classic wystąpi w Afryce. Będzie to pierwszy w historii koncert grupy disco polo na tym kontynencie. Występ Polaków zostanie zorganizowany w jednym z nowych hoteli w Gambii. 
Więcej: https://www.radiozet.pl/Muzyka/Classic-wystapi-w-Afryce-pierwszy-w-historii-koncert-zespolu-disco-polo-na-tym-kontynencie

10 lip

Classic Kończy pracę nad najnowszą produkcją

Classic Kończy pracę nad najnowszą produkcją , znamy już tytuł : "Zostań na Zawsze". Więcej niebawem o tej najnowszej produkcji - możemy Was tylko zapewnić że takiego Classic jeszcze nie słyszeliście .

10 lip

Wspomnienia z Tajlandii...Roberta

Nawet Tajfun nie mógł mu popsuć egzotycznego wyjazdu

10 lip

Gwiazdy disco polo w "Kogel mogel 3". Kto zagrał oprócz Zenka Martyniuka?

Nowa część "Kogla mogla" skupia się głównie na młodych bohaterach. Jednym z nich jest Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki) - syn Kasi i Pawła. Chłopak wraca do Polski po dziesięcioletnim pobycie w Holandii i postanawia otworzyć dyskotekę we wsi Brzózki. Na jej uroczystym otwarciu, poza bohaterami komedii pojawiają się także muzyczne gwiazdy wieczoru. Jedną z nich jest zespół Akcent, który wykonał swój wielki przebój "Przez twe oczy zielone".Okazuje się jednak, że to nie jedyni przedstawiciele disco polo. W filmie występuje także zespół Classic. Bohaterowie bawią się podczas dyskoteki do jednego z ich przebojów. Informacją o występie, członkowie zespołu pochwalili się na swojej stronie. Nie mogło ich także zabraknąć na oficjalnej premierze z udziałem gwiazd, która miała miejsce we wtorek. więcej>>

10 lip

Zespół Classic zmienia gatunek muzyczny?

Zespół Classic, jak sama nazwa wskazuje, to klasyka polskiego disco. Ostatnio pojawili się w jednym z internetowych programów, gdzie zaskoczyli! REKLAMA Zespołu Classic chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To prawdziwa klasyka disco polo. Utwory, które bawią i będą bawić miliony fanów są dostępne nie tylko w internecie czy na płytach CD - słyszymy je w stacjach radiowych czy w telewizji. Zobacz również: Wyjątkowa premiera od przepięknej wokalistki disco polo! Będziecie zaskoczeni! Odnosząc się jednak do internetu, zespół Classic pojawił się ostatnio w jednym z internetowych programów "15 cm Konrada". W programie tym pojawiło się już wiele gwiazd disco polo, o czym oczywiście Was informowaliśmy.

Czytaj więcej na: https://disco-polo.info/zespol-classic-zmienia-gatunek-muzyczny-wykonali-przepiekny-utwor