loading
26 maj

To Masz w Sobotę" na antenie Radio Sochaczew.

Jutro rano o godzinie 10:00 zachęcam do wysłuchania audycji "To Masz w Sobotę" na antenie Radio Sochaczew. Pojawiłem się w programie Tomasza Marciniaka razem z Mariuszem. Jeżeli jesteście ciekawi, co aktualnie dzieje się u zespołu Classic, jutro rano macie okazję zaspokoić swoją ciekawość.

26 maj

Disco Polo podbije USA??

Polonia w Stanach Zjednoczonych stanowi dużą część amerykańskiego społeczeństwa. I chociaż istnieje tam od wielu dziesięcioleci, wcale to nie oznacza, że zapomniała o swoich korzeniach. Z myślą o fanach polskiej muzyki tanecznej w USA, rusza trasa koncertowa z okazji 25-lecia istnienia disco polo. >>więcej

26 maj

Ja dla Ciebie a Ty dla mnie cały czas na Topie !!!

Piosenka Ja dla Ciebie a Ty dla mnie jest cały czas w czołówce najlepiej granych piosenek w Polsce w miesiącu marcu 2018

26 maj

Classic ponownie zagra w USA i Kanadzie

Polskie Gwiazdy Disco - 25 lat Disco Polo już niebawem zagrają dla Polonii. Wszystkim tym których ominie to Wielkie wydarzenie kulturalne chcemy powiedzieć że ralację będzie można zoabczyć na antenach Polsatu  o szczegółach oczywiście poinformujemy .

26 maj

8 Marca 2018

Kochane Kobiety! W dniu Waszego święta chcielibyśmy przypomnieć, że każda z Was jest wyjątkowa! I tak jak nie ma dwóch identycznych płatków śniegu, tak samo nie ma dwóch takich samych kobiet! I za to właśnie Was kochamy - za Waszą oryginalność, za emocje, ciepło, inteligencję! Za to, że jesteście tak różne od nas, a jednocześnie potraficie być dla nas bratnimi duszami! Bez Was świat nie miałby prawa istnieć, więc dla tego dziękujemy Wam, że jesteście !